Luni - Vineri 08:30-20:30

Sâmbătă și Duminică – ÎNCHIS

Teodosie Rudeanu 35

CE SPUN PACIENȚII NOȘTRI

Este minunat sa poti merge la dentist intr o atmosfera calma,relaxanta in care esti tratat de oameni profesionisti,empatici care doresc să-ți ofere un zambet sanatos.
Recomand cu incredere

Testimoniale

5 stele

Stoica Marian

Professional and kind with the clients.

Andrei Gheorghe

Excellent services!

Cristina Norocel

O clinică unde te simți ca acasă! Foarte curat și cu un personal prietenos! 5 stele

Dan Boștina

Recomand acest cabinet. Doamna doctor Mihaela Pepel, este un medic profesionist, foarte bine pregătit si un om minunat.

Valeria Soare

Lucrari de calitate, durabile si estetice, demne de secolul XXI. Multumesc doamnei dr. Mihaela Pepel si echipei sale! Adevarati profesionisti!

Diana Caracaș

O clinică ce prețuiește educația în rândul celor mici și respectă fiecare pacient în parte e firesc să adune în preajmă profesioniști care-și fac meseria cu pasiune.

Valentina Bâcu

Eu sunt super incantata de doamna doctor Mihaela Pepel, este un medic profesionist și foarte bine pregătit. Când m-am mutat in București am dat de câteva clinici horror, mă bucur că am găsit însă un medic stomatolog la care voi veni ani buni de acum incolo!

Laura Stancu

Recomand cu drag! Dna dr Mihaela Pepel este o profesionista desavârșită! Felicitari pentru programul educational oferit copiilor!Balerinutele de la Ruxandra Ballet Studio vor avea zambete perfecte!

Ruxandra Elena Petrea

Apreciez mult tratamentul profesional de calitate oferit. Dar la fel de mult imi place si grija lor fata de pacienti, mediul de lucru si in general filozofia cu care isi conduc cabinetul. Mersul la dentist a devenit o placere, un obicei – exact ceea ce ar trebui sa fie. Keep it up!

Andrei Bucur