CE SPUN PACIENȚII NOȘTRI
Este minunat sa poti merge la dentist intr o atmosfera calma,relaxanta in care esti tratat de oameni profesionisti,empatici care doresc să-ți ofere un zambet sanatos.
Recomand cu incredere
Testimoniale
5 stele
Stoica Marian
Professional and kind with the clients.
Andrei Gheorghe
Excellent services!
Cristina Norocel
O clinică unde te simți ca acasă! Foarte curat și cu un personal prietenos! 5 stele
Dan Boștina
Recomand acest cabinet. Doamna doctor Mihaela Pepel, este un medic profesionist, foarte bine pregătit si un om minunat.
Valeria Soare
Lucrari de calitate, durabile si estetice, demne de secolul XXI. Multumesc doamnei dr. Mihaela Pepel si echipei sale! Adevarati profesionisti!
Diana Caracaș
O clinică ce prețuiește educația în rândul celor mici și respectă fiecare pacient în parte e firesc să adune în preajmă profesioniști care-și fac meseria cu pasiune.
Valentina Bâcu
Eu sunt super incantata de doamna doctor Mihaela Pepel, este un medic profesionist și foarte bine pregătit. Când m-am mutat in București am dat de câteva clinici horror, mă bucur că am găsit însă un medic stomatolog la care voi veni ani buni de acum incolo!
Laura Stancu
Recomand cu drag! Dna dr Mihaela Pepel este o profesionista desavârșită! Felicitari pentru programul educational oferit copiilor!Balerinutele de la Ruxandra Ballet Studio vor avea zambete perfecte!
Ruxandra Elena Petrea
Apreciez mult tratamentul profesional de calitate oferit. Dar la fel de mult imi place si grija lor fata de pacienti, mediul de lucru si in general filozofia cu care isi conduc cabinetul. Mersul la dentist a devenit o placere, un obicei – exact ceea ce ar trebui sa fie. Keep it up!
